Aktuality

Moji milí, zatím do konce dubna rušíme všechny akce (setkání, bruslení, plavání, divadla, dny otevřených dveří).
Dále Vás budeme informovat.
Máme Vás rádi, přejeme HODNĚ ZDRAVÍ!
Všichni z MŠ

Vážení rodiče,

po skončení kalendářního měsíce je třeba vždy předat zaměstnavateli tiskopis „Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení“. V tomto tiskopisu vyplníte dny, ve které jste pečovali o dítě. Nově je totiž možné, aby se pečující na ošetřovném střídali. Musí být tedy jasné, kdy jste byli doma s dětmi nebo hendikepovaným a kdy jste chodili do práce. Za tyto dny pak dostane namísto ošetřovného mzdu nebo plat. Tento výkaz předává pečující také svému zaměstnavateli.

Výkaz je nutné vyplňovat každý měsíc. Škola tento dokument nepotvrzuje.

Dokument ke stažení zde : Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení

případně v Dokumentech školy.

Od pondělí 16. března 2020 je naše MŠ do odvolání uzavřena:

Rada města Pardubic na svém jednání schválila dočasné přerušení provozu všech mateřských škol zřizovaných statutárním městem Pardubice s účinností od pondělí 16.3.2020 ze závažných organizačních příčin v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19.

Obědy budou automaticky odhlášené.

Potvrzení o čerpání ošetřovného pro Vaše dítě Vám vystavíme v okně  kanceláře MŠ
od 16. do 19. 3. 2020 od 8.00 do 12.00 hod.
Další termíny zveřejníme na FB a tomto webu.

Děkujeme za pochopení, máme Vás rádi a věříme, že se všichni brzy ve zdraví opět sejdeme.

Veronika Svatošová

Co Vás zajímá ?