Aktuality

Všem dětem přejeme, aby pro ně byl čas strávený v naší školce milý, plný poznávání světa a hodnoty přátelství.

Našim benjamínkům přejeme, aby se jejich třída pro ně stala radostným a podnětným místem, kam se budou těšit, aby si brzy zvykli, a chodily mezi nás rádi.

Našim předškolákům přejeme, aby si v posledním roce v naší školce užili každičkou strávenou chvíli.

Všem učitelům přejeme, aby měli dostatek sil a moudrosti provázet svěřené děti, aby byli laskaví a spravedliví a aby jim jejich práce přinášela radost.

Všem zaměstnancům školky přejeme, aby jim šla práce dobře od ruky.

Všem rodičům a ostatním blízkým přejeme, aby byli svým dětem dobrým příkladem a oporou.

Buďme všichni pospolu šťastní!

proběhl 6. a 7. května. Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří k nám přišli. Zvládli jsme to :).

Nyní, prosím, sledujte svůj e-mail, kam Vám bude doručena výzva k převzetí rozhodnutí.

Co Vás zajímá ?

Naše novinky