Aktuality

Naši milí, děkujeme Vám všem za toleranci a podporu v našem středečním stávkování.

Máme Vás rádi.

Vážení rodiče,
 rozhodli jsme se, že se 6. listopadu 2019 zapojíme do stávky, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství. Naše mateřská škola bude v tento den uzavřena.
Důvodem zapojení všech zaměstnanců do stávky je skutečnost, že mateřské školy stojí na pokraji zájmu našich zákonodárců. Je velmi těžké sehnat dobrou učitelku, respektive spolehlivou paní kuchařku a uklízečku, protože jsme všichni značně finančně podhodnoceni.
Pro příští rok slíbil pan ministr Plaga zvýšení platů učitelům o 15%. Nyní od svého slibu ustoupil a chce přidat pouze 8% do tarifních platů a 2% do nenárokových složek - u kterých nemáme zajištěno, že je v rozpočtu dostaneme.
Vaše děti máme moc rádi, s Vámi se snažíme udržovat úzké a přátelské vztahy, a tak doufáme, že Vás to moc nerozzlobí, a že se pokusíte pochopit naše jednání.

Děkujeme Vám.

Za všechny zaměstnance v MŠ Kytička
Mgr. Veronika Svatošová
ředitelka školy

Všem dětem přejeme, aby pro ně byl čas strávený v naší školce milý, plný poznávání světa a hodnoty přátelství.

Našim benjamínkům přejeme, aby se jejich třída pro ně stala radostným a podnětným místem, kam se budou těšit, aby si brzy zvykli, a chodily mezi nás rádi.

Našim předškolákům přejeme, aby si v posledním roce v naší školce užili každičkou strávenou chvíli.

Všem učitelům přejeme, aby měli dostatek sil a moudrosti provázet svěřené děti, aby byli laskaví a spravedliví a aby jim jejich práce přinášela radost.

Všem zaměstnancům školky přejeme, aby jim šla práce dobře od ruky.

Všem rodičům a ostatním blízkým přejeme, aby byli svým dětem dobrým příkladem a oporou.

Buďme všichni pospolu šťastní!

proběhl 6. a 7. května. Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří k nám přišli. Zvládli jsme to :).

Nyní, prosím, sledujte svůj e-mail, kam Vám bude doručena výzva k převzetí rozhodnutí.

Co Vás zajímá ?

Naše novinky