SCHŮZKA EKOTÝMU 12.6.2019

Dne 12.6.2019 se uskutečnila schůzka našeho Ekotýmu.

TÉMA : HODNOCENÍ TÉMATU PROSTŘEDÍ ŠKOLY

Poslední schůzka Ekotýmu v tomto školním roce se konala 12. 6. 2019. Všichni společně jsme zhodnotili, jak se nám dařilo v tématu Prostředí školy. Zda jsme splnili Plán činností. S výsledkem jsme byli moc spokojeni, protože jsme si za všechny naše činnosti mohli přidělit zeleného usměvavého smajlíka. Shodli jsme se, že toto téma nás moc bavilo a krásně jsme si vylepšili prostředí naší školky. Samozřejmě máme plno nápadů, jak v tom budeme pokračovat, což je prima.

Pro zpestření si děti zahrály Kimovu hru - Co nepatří na zahradu a dospěláci si zatím popovídali, co nás čeká v příštím roce a kdo s námi bude v Ekotýmu pokračovat.

Na konci schůzky jsme se rozloučili s dětmi, které odcházejí do ZŠ. Většina projevila zájem se do Ekotýmu vracet, a to nám udělalo velkou radost. Všichni dostali diplom a poděkování za účast v Ekotýmu.

Hostitelky nám připravily do horkého odpoledne osvěžující, zmrzlinový pohár s ovocem, u kterého jsme si všichni příjemně popovídali.

V příštím školním roce nás čeká poslední téma Jídlo a svět a také obhajoba titulu Ekoškola, tak hurá na prázdniny a v září plni elánu zpět do práce!!!!!

logo mš

Gebauerova 1691