EKOTÝM vytvořil plán činností 24. 1. 2017

24. ledna jsme měli schůzku našeho EKOTÝMU. Bylo to příjemné a aktivní setkání.

Na základě ANALÝZY ODPADŮ, nápadů a podnětů ze všech tříd jsme vytvořili PLÁN ČINNOSTÍ k tématu ODPADY.
Při tvorbě jsme se všichni aktivně zapojili, hlasovali jsme o nejlepší nápady. Ty jsme hned zapsali, určili, do kdy se splní a kdo za to zodpovídá.
Děti ke každému nápadu nakreslily obrázek. Vznikl tak plakát PLÁNU ČINNOSTÍ, který jsme vyvěsili na naší EKONÁSTĚNKU, aby si ho mohli všichni prohlédnout.

Na závěr schůzky jsme vybírali 2. TÉMA, kterému se budeme věnovat. EKOTÝM v převaze odhlasoval TÉMA VODA.
A teď hurá do plnění PLÁNU ČINNOSTÍ, abychom naši školku zase o kousek vylepšili.

Fotogalerie :