EKOTÝM 19. 4. 2017

19. 4. jsme měli schůzku Ekotýmu.

Potěšilo nás, že jsme získali dva nové členy, maminky z Modré a Zelené kytičky, a tak jsme je s radostí přivítali. Zopakovali jsme i pro ně naše pravidla, rozdělili si role na toto setkání a zahráli si krátkou hru na uvolnění.

Potom jsme již vyhodnocovali, jak se nám podařilo plnit úkoly z PLÁNU ČINNOSTÍ.
Debatovali jsme, co se nám povedlo, nepovedlo a proč. Každý úkol jsme ohodnotili smajlíkem, který děti přilepily na plakát, abychom s výsledky mohli seznámit všechny ostatní.

Děti v rolích hostitelů nám připravily malé občerstvení, abychom po náročném hodnocení nabrali energii - bylo to senzační.

Povedlo se a tak děti ještě nakreslily obrázky a dospělí prodiskutovali, jak bychom více informovali veřejnost o naší činnosti a zapojení do programu EKOŠKOLA.

Toto setkání bylo příjemné a přínosné. Naplánovali jsme další schůzku na červen, abychom zhodnotili náš 1. rok v EKOŠKOLE.

Fotografie dospělého fotografa:

Fotografie dětského fotografa: